Ons team

Het team van Van Luin staat altijd voor je klaar. Persoonlijk en onafhankelijk. Uw bedrijf “begrijpen”, is de basis van onze dienstverlening. Pas als wij uw bedrijf “doorzien” kunnen wij voor u de juiste gesprekspartner zijn. Wij combineren onze kennis en ervaring met kennis van uw bedrijf.

Ons team
Samen op zoek naar een oplossing.

Wilfred van Schaik

Risicomanagement, Particulier

wilfred@vanluin.nl

Wilfred van Schaik
Kwaliteit, transparantie en afspraken nakomen zijn voor mij een must.

Siemon Vegter

Duurzame inzetbaarheid, internationaal verzekeren

siemon@vanluin.nl

Siemon Vegter
(Internationaal) verzekeren is als topsport: het kan en moet altijd beter.

Robert Havekotte

Risicomanagement, Internationaal verzekeren

robert@vanluin.nl

Robert Havekotte
Kwaliteit leveren betaalt zich altijd terug.

Geert-Jan Brouwer

Werknemerspensioen, Internationaal verzekeren

gbrouwer@vanluin.nl

Geert-Jan Brouwer
Leuker kunnen we het wèl maken. En makkelijker!

Corinne van Vuuren

Werknemerspensioen, Internationaal verzekeren

corinne@vanluin.nl

Corinne van Vuuren
Als u ons ziet als een partner, is mijn missie geslaagd.

Sylvia van den Bos

Risicomanagement, Internationaal verzekeren

sylvia@vanluin.nl

Sylvia van den Bos